سانتک، پکیج آسانسور صادراتی

درباره ما

سانتک

با پشتوانه 27 سال تولید، پکیج کامل آسانسور به نام سانتک، با در اختیار داشتن پیشرفته ترین کارخانه های تولیدی کشور و با بکارگیری جدیدترین نرم افزارها و روشهای تولید، یکی از برندهای پیشرو در صنعت آسانسور می باشد.کلیه تجهیزات آسانسورها براساس اصول مهندسی طراحی و انتخاب شده و پس از تولید با دقت زیاد کیفیت آنها کنترل و طبق نقشه های اختصاصی و دستورالعمل های مربوطه توسط نمایندگان فروش و نصب در محل پروژه مونتاژ می گردند.آسانسورهای سانتک  ضمن داشتن کیفیت حرکت بالا، آسایش بهره برداران را تضمین نموده و تجهیزات آن از دوام طولانی برخوردار بوده و تعمیر و نگهداری آن ساده و همواره قابل دسترس می باشد.
ارائه 2 سال گارانتی از زمان تحویل آسانسورها و خدمات پشتیبانی همیشگی از دیگر مشخصات آسانسورهای سانتک است. هدف دست اندرکاران تولید و نصب آسانسورهای سانتک ، رقابت با معتبرترین برندهای جهانی است و گواه آن صادر نمودن بیش از 100 دستگاه آسانسور از سال 1390 به کشورهای گرجستان، اوکراین و عراق می باشد و به دلیل استقبال کم نظیر بهره برداران، این صادرات روند رو به رشد خود را همچنان حفظ نموده است.
سانتک ، اولین و تنها پکیج کامل آسانسور است که در سال 1399 برای تمام سری محصولات خود، موفق به دریافت استاندارد اروپایی با نماد CE شد و در حال حاضر مجوز صادر نمودن آسانسورهای خود را به تمامی نقاط اروپا دارد.

همکاران سانتک
گالری عکس ها
فیلم ها
ما را از نگاه مشتریان ببینید
ما را از نگاه خبرنگاران ببینید

گزارش اخبار سراسری شبکه یک سیما، ۱۴ دی ماه ۹۵ از تنها صادر کننده آسانسور